Запоріжжя дарує «Весняну посмішка» дітям.

IMG_0827

27 березня 2015 року о 13-00 гостинно розчинив двері жіночий клуб «Фітнес Рівер». Свято «Весняна посмішка» було організовано за участю представників дитячого клубу «Планета Д» Ірини Назаренко та активістів обєднання Самопомічі для дітей до 12 років з малозабезпечених, багатодітних родин, а також для родин вимушено переселених з зони АТО.


Саме ці діти були запрошені на свято, бо саме їм важливо в цей час відчувати себе потрібними і прийнятими. Вони як ніхто потребують нашої участі в їх долі.
Малюки і більш старші діти з мамами чи бабусями, підіймалися по сходах на другий поверх. Вони були стриманими і трималися за руку старших. Просторий зал, застелений килимом, великі світлі вікна, весела музика…
Усміхнені і доброзичливі ведучі знайомилися з дітками та старшими, що їх супроводжували.
Почалися веселі конкурси, які створили атмосферу прийняття, почуття команди та здорового змагання. І тут дітлахи вже зовсім освоїлися і вільно спілкувалися між собою, так ніби вони вже давно були друзями, хоча бачили одне одного вперше. Дух свята охопив і дорослих, вони активно вболівали за дітей, підбадьорювали їх вигуками і теж приймали активну участь у конкурсах та естафетах.
Задоволених дітей довго не могли заспокоїти після рухливих змагань. Нарешті настала тиша і діти почули цікаву історію про силу дружби, доброзичливе ставлення один до одного, від яких стає світлішим світ. І знову конкурси, маса радощів та позитивних емоцій. Щасливі обличчя, блискучі оченята, рожеві щічки — малюки аж підскакували від збудження.
Піком свята стали подарунки, люб’язно надані ХЦ «Джерело життя» при сприянні Міжнародної організації «Сумка Самарянина». Діти завмерли від несподіванки, кожен розумів, що в цих коробках щось таке, про що вони мріяли.
«Найбільшою нагородою для мене стали ці щасливі личка та гарні емоції дітей. Ми хотіли, щоб вони повірили, що світ в якому вони живуть не такий уже й поганий, що є той, хто турбується про них і може подарувати їм свято і гарний настрій» — поділилася своїм враженням Ольга Шарафьян, активіст Ініціативної групи Самопоміч.
«Весняна посмішка» – свято ініційоване та організоване трьома запорізькими громадами: Обєднання Самопоміч, релігійна громада «Джерело життя» та жіночий клуб «Фітнес Рівер». Це добрий приклад — зовсім різні за спрямуванням та родом діяльності організації обєдналися задля втілення спільної справи. Діти – це те поле діяльності в яке варто інвестувати – свій час, зусилля, кошти та потенціал. Саме це і зробили ці три організації, бо в нашій єдності сила.

IMG_0772 IMG_0737

vlcsnap-2015-03-27-20h15m32s30???????????????????????????????

vlcsnap-2015-03-27-20h14m16s204

???????????????????????????????